BILCON 2020 – úvod

BILCON 2020 … Ano bude? Ale kdy

Vážení přátelé scifisti,“bilconisti“ a podobně.  BILCON je mrtev ať žije BILCON. Je pravda, že času je ještě hromada, ale když mě naši přesvědčili, že by se o tom mělo něco oficiálně sdělit, tož jsem souhlasil.  Ano, zcela oficiálně, bude.  Pokud se někdo nezblázní a nezakáže nám jej. Bohužel se stalo.

Hlavní téma?  „Hommage a Andrzej Sapkowski“ čili – pokud možno vše nebo alespoň co nejvíce o „Sapkově universu“. Nemyslete si , Sapek není jen zaklínač a spol. Současně bych chtěl upozornit, ne, Andrzej nepřijede a ani s ním nepočítáme. Je to o něm a bez něho.   Snad nám to nebude mít za zlé. Na programu už jsme začali pracovat a myslím, že bude docela bohatý.

Organizační informace- oficiální začátek (přivítání s programem) ve 12 hodin, ale prostory budou otevřeny včetně baru od 10 hodin, kdy začne i prezence (to proto, abyste se nehromadili za 5 minut dvanáct a mohli si povídat kuloárně již dříve). Oficiální program poběží do půlnoci, poté následuje volná zábava, diskuse a další běžné aktivity. Další program bude pokračovat v ranních a dopoledních hodinách. Snídaně tamtéž od 8.00 – 8.30 ráno.

Konferenční poplatek 100,- Kč, povinná žradlenka 200,- Kč. Celkem tedy 300 korun.  Při případném odhlášení 45 dní předem=  vratka 100%, 14 dní předem vratka 50%

Tolik snad, vážené přítelky a přátelé, prozatím. Další informace budou následovat.

Organizátoři