Bilcon 2019

BÍLCON – aktualizace informací

Kapacita v této chvíli naplněna – je možno se stále přihlašovat, ale již jako náhradníci!

Více info v tomto příspěvku !

Pravděpodobná derniéra Bilconu 2019 bude v duchu Mimozemšťané (jsou už mezi námi?). Vše co se týká mimozemšťanů všech druhů i kategorií (rodinné, komedie i horory).

BUDE!!! Proběhne jako vždy v katakombách pod OÚ Bílovec a to 9.11.2019. Začátek s ohledem na větší přespolní se ale posouvá na 12:00 a tím i ukončení bude v neděli ve 12:00.

Vzhledem k okolnostem jsme nicméně byli nuceni přistoupit k organizačním změnám. Hlavní změnou je to, že na akci již nebude (bohužel) bezplatný vstup. Bude vyžadován akreditační poplatek za služby spojené s akcí a to ve výši 100 Kč. Dále již tradičně záloha 200 Kč na stravu (žradlenka). Platbu je nutno uhradit předem, informace o platbě jsou součástí emailu, který jste od nás dostal/a. Neuhrazení může mít za následek nevpuštění na akci.

Číslo účtu pro platby 2401390045 / 2010 Fio banka

Je možnost ubytování – na internátě místního gymnázia Mikuláše Koperníka – (zaškrtnutím v přihlášce) za 250 Kč/noc/osobu a to z pátku na sobotu, pro ty co by se chtěli zúčastnit páteční přednášky pro veřejnost, která bude v knihovně nebo jim ani opožděný začátek nebude vyhovovat. Ubytování ze soboty na neděli je možno pro ty co by nevydrželi NONSTOP akci (děti, nemocní, zodpovědní řidiči a starší). Platbu je nutno uhradit předem, informace o platbě jsou součástí emailu, který jste od nás dostal/a. Neuhrazení může mít za následek nezajištění noclehu.

Nejčerstvější informace naleznete zde. Akce je již schválena a přihlašování na akci je spuštěno! Další aktualizace stránky proběhne v červenci 2019. Přihlášení na akci přes horní menu nebo v pravém horním rohu 🙂

2 komentáře u „Bilcon 2019“

Napsat komentář