BILCON 2022 – základní organizační informace

Vážení přátelé, scifisté i všichni ti, se kterými se rádi pravidelně setkáváme na našem malém, dalo by se říct rodinném (Hujerovi můžou závidět ), Bílconu, chceme vám sdělit podrobnější informace k letošní akci. „Úvodní slovo“ od velitele naší jednotky už bylo napsáno zde.

Jako vždy se sejdeme v prostorách katakomb pod městskou radnicí a některé doplňkové akce budou probíhat v blízkém okolí, např. v knihovně nebo zámku. Oficiální začátek je i tentokrát ve 12.00 hod v sobotu 8. 10. 2022. Brána podzemí i svými hlídači bude otevřena již od 10.00 hod dopoledne. Následující program a časový harmonogram včas zveřejníme.

Důležité upozornění hlavně pro neznalé, nové a sklerotiky 🙂

Maximální kapacita katakomb je 70 osob včetně hostů !!!

Každý, kdo bude nad tento počet, je zařazen mezi náhradníky. Výjimkou jsou pouze velmi krátké návštěvy a to po předchozí domluvě. Děkujeme za pochopení.

Vstupné

Ač je nám to velmi nepříjemné, z důvodu obecného zdražování téměř všeho musíme zvýšit konferenční poplatek, čili vstupné, na 300 Kč. Zůstává základní částka na “žradlenku“ 200 Kč, dohromady tedy 500 Kč.

Platbu zašlete na účet 2401390045/2010 (účet u FIO banky), do zprávy pro příjemce je nutno uvést za koho platba je (může být i více lidí najednou), variabilní symbol dejte 081022.

Storno podmínky:

– odhlášení do 30 dnů před akcí – 100% vratka

– odhlášení do 14 dnů před akcí – 50% vratka

– v kratším termínu – individuální dohoda

Ubytování

Počítáme jako obvykle s internátem místního gymnázia (250 Kč), nicméně  zatím nemůžeme rezervace potvrdit na 100 %. Momentálně je zaplněn rodinami z Ukrajiny, které to potřebují více. Nevíme, jaká bude situace na podzim, je to v gesci krajského úřadu. Do registrací, v případě zájmu o noclehy, tento požadavek uveďte, ale neplaťte, bude se řešit průběžně. Případný doplatek později nebo na místě.

Pokud budete mít zájem o ubytování v hotelu GTC nebo penzionu Lemon, kontaktujte přímo tyto zařízení nebo eventuálně Pavla Poláčka.

Je také možnost bezplatného noclehu v nedaleké původní tělocvičně ZŠ a MŠ Bílovec ve vlastním spacáku. Budou k dispozici žíněnky, sprchy a šatna. V tom případě přidejte poznámku do registračního formuláře, že chcete přespat zde.

Kontakty na ubytování a mapky:

Pavel Poláček

Tel.  +420 602 726 621         polacek61@gmail.com         

Internát gymnázia M. Koperníka

https://www.gmk.cz/ubytovani/

Penzion Lemon

http://www.dobrepenziony.eu/

Hotel GTC club                                                     

http://www.gorula.cz/

Ubytovna Tereza Bílovec

https://bilovec.cz/vismo/o_utvar.asp?id_org=442&id_u=35853

ZŠ a MŠ Bílovec, Komenského 701

https://www.zsbkom.cz/oskole.php