Informace o ubytování

 

Pozor, kapacita ubytování na internátě (Domov mládeže) je v podstatě vyčerpaná – neobjednávejte!!!

Tímto žádáme účastníky, kteří ještě neposlali platby za registraci a ubytování, aby tak neprodleně učinili nebo potvrdili účast (s informací o platbě na místě) na kontaktních mailech či přes kontaktní formulář do pondělí   16. 7. 2018. Po tomto datu negarantujeme objednané ubytování.

polacek61@gmail.com nebo stanislav.otava@seznam.cz

Ubytování pro účastníky Parconu je možné ve dvou variantách … a možná ještě třetí 😉

Tou první je Domov mládeže místního Gymnázia Mikuláše Koperníka ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a WC na každé buňce.

POZOR: Kapacita je omezena na cca. 100-120 osob, proto doporučujeme brzké objednání! Obsazeno!!!

Cena je stanovena na 230 Kč za noc a lůžko.  Je možnost připojit se v každém pokoji na internet. Součástí je i kulturní místnost s televizí a promítacím plátnem. Bude přítomna nepřetržitá 24 hodinová služba na vrátnici. Internát se nachází kousek od centra města a konání Parconu, jakožto i místních restaurací a obchodů. Vše v dosahu cca. 10 minut pěšky. Upozorňujeme, že je nutno vyklidit pokoje do 9:00 hodin v neděli ráno, ale bude možnost uschovat si zavazadla v uzamčené místnosti internátu i po této hodině!

http://www.gmk.cz/ubytovani/

Mapa:

This slideshow requires JavaScript.

 

Druhou možností je ubytování v tělocvičně místní sportovní haly ve vlastním spacáku, kdy cena je 50 Kč za oba dva dny dohromady. I tato hala je v dosahu 10 minut pěšky od centra města a míst, kde probíhá Parcon. V prostorách haly jsou uzamykatelné skříňky, do kterých je možno, za vratnou zálohu, uschovat si osobní věci v době účasti na programu nebo  přes noc.

https://sportovnihalabilovec.webnode.cz/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třetí, zatím teoretickou, možností bude přespání na louce mezi sportovní halou a bíloveckým zámkem. A to buď ve vlastních stanech nebo, pokud se povedou zajistit, ve velkých stanech pro více osob. Podrobnější informace zveřejníme později.